UKR
Вівторок 15 Жовтня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


08.10.2019

Шановні громадяни та мешканці міста!

Детальніше

19.09.2019

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста:
- нежитлова будівля за адресою: м. Каховка, вул. Набережна, 9/36 з метою приватизації.
Інформація про об’єкт оцінки - нежитлове приміщення, вбудоване в багатоквартирний житловий будинок на першому поверсі з видом на Каховське водосховище, загальною площею 83,9 кв.м.

Детальніше

11.09.2019

Державна установа «Фонд енергоефективності» інформує , що з 03 вересня 2019 року вводиться в дію Програма підримки енергомодерації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ», затверджена рішенням Наглядової ради від 16 серпня 2019 року.

Детальніше

11.09.2019

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області повідомляє

Детальніше

30.08.2019

Відомості про об’єкт оцінки:
- земельна ділянка площею площею 0,0243 га, за адресою: м. Каховка, вул. Олеся Гончара, 12/1. Земельна ділянка призначена для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Землі житлової та громадської забудови Каховської міської ради.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні74
Вчора318
На цьому тижні392
Минулого тижня3219
У цьому місяці6114
Минулого місяця11634
За весь період637476
27.03.15

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік


Про затвердження Плану діяльності

з підготовки проектів регуляторних

актів на 2015 рік

 

 

З метою реалізації правових та організаційних засад державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік (додається).

2. Відділу економіки та розвитку міста (Пилипчук Н. М.) забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті територіальної громади міста (kakhovka-rada.gov.ua.).

3. Відділам і управлінням Каховської міської ради при здйсненні державної регуляторної політики керуватись Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

4. Контроль за виконанням рішенням покласти на постійну депутатську комісію з питань економіки, промисловості, транспорту, торгівлі, зв’язку та підприємництва (М.В. Манзик).

 

Секретар міської ради О.А. Гончаров

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення міської ради

 

ПЛАН

діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік

 

Назва проекту Мета прийняття Строк розроблення Розробник Примітка (спосіб оприлюднення)
1 2 3 4 5 6
1. Рішення сесії міської ради «Про затвердження Правил торгівлі на ринках м. Каховки» з метою врахування особливостей функціонування ринків в місті I квартал відділ економіки та розвитку міста оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
2.
  1.  
    1. Рішення міської ради «Про встановлення збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності в м. Каховці»

з метою забезпечення реалізації державної політики в податковій сфері, зокрема вимог Податкового Кодексу України, спрямованих на поповнення дохідної частини місцевого бюджету для забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку І-ІІ квартал відділ економіки та розвитку міста оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
3. Рішення міської ради “Про утворення цільового фонду міської ради для вирішення питань територіальної громади та культурного розвитку міста” з метою вирішення майнових питань територіальної громади та культурного розвитку міста Ш квартал Міське фінансове управління оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
4. Рішення міської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Каховки» з метою забезпечення реалізації державної політики в податковій сфері, зокрема вимог Податкового Кодексу України, спрямованих на поповнення дохідної частини місцевого бюджету для забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку ІІ-ІІІ квартал відділ економіки та розвитку міста оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
5.
  1.  
    1. Рішення міської ради «Про встановлення ставки туристичного збору на території міста Каховки»

з метою забезпечення реалізації державної політики в податковій сфері, зокрема вимог Податкового Кодексу України, спрямованих на поповнення дохідної частини місцевого бюджету для забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку І-ІІ квартал відділ економіки та розвитку міста оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
6. Рішення міської ради «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Каховки» з метою забезпечення законних прав та інтересів громадян щодо додержання тиші у громадських місцях на території міста, відвернення і зменшення шкідливого впливу шуму на здоров’я населення ІІ квартал відділ економіки та розвитку міста оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
7. Рішення виконкому «Про затвердження цін на роботи та послуги, що виконуються архівним відділом на договірних засадах» з метою встановлення ціни на роботи та послуги, що виконуються архівним відділом на договірних засадах І квартал архівний відділ оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
8. Рішення міської ради “Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Каховки” з метою приведення у відповідність до чинного законодавства нормативно-правових актів місцевого рівня ІІ квартал відділ містобудування та архітектури оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
9. Рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду об’єктів комунальної власності територіальної громади міста, Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду об’єктів комунальної власності територіальної громади міста та Положення про порядок і умови надання пільг щодо орендної плати орендарям майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади міста» з метою забезпечення підвищення ефективності використання комунального майна та плати за об’єкти комунальної власності ІІ квартал відділ контролю за використанням комунального майна та землі оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
10. Рішення міської ради «Про затвердження в новій редакції Положення про застосування спрощеної системи оподаткування, обліку, звітності та справляння єдиного податку на території м. Каховки» з метою забезпечення реалізації державної політики в податковій сфері, зокрема вимог Податкового Кодексу України, спрямованих на поповнення дохідної частини місцевого бюджету для забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку І-ІІ квартал відділ економіки та розвитку міста оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
11. Рішення міської ради “Про Порядок користування міською територією, компенсації за її користування при розміщенні тимчасових споруд, засобів пересувної мережі та торговельних майнадчиків без встановлення тимчасових споруд в м. Каховка” з метою регулювання належного утримання та раціонального використання території міста, організацію, упорядкування та охорону об’єктів благоустрою міста І квартал відділ контролю за використанням комунального майна та землі оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
12. Про встановлення обмежень у реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів та пива на території м. Каховки з метою впорядкування торгівлі алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів та пива на території м. Каховки І-ІІ квартал відділ економіки та розвитку міста оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
13. Рішення міської ради «Про порядок визначення розміру платежів за користування місцями для розміщення рекламоносіїв» З метою встановлення порядоку визначення розміру платежів за користування місцями, що перебувають в комунальній власності територіальної громади міста, для розміщення рекламних засобів Ш квартал Відділ містобудування та архітектури оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
14. Рішення міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в місті Каховці» з метою встановлення чітких правил розміщення, експлуатації, демонтажу та зберігання спеціальних конструкцій, які призначені для розміщення зовнішньої реклами II квартал Відділ містобудування та архітектури оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
15. Рішення міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста» З метою встановлення чітких правил проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста I квартал Відділ контролю за використанням комунального майна та землі оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
16. Рішення міської ради «Про Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста» З метою забезпечення прозорості в проведенні експертної грошової оцінки комунального майна територіальної громади міста, створення конкурентного середовища для суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки майна I квартал Відділ контролю за використанням комунального майна та землі оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
17. Рішення міської ради «Про встановлення мінімальної вартості оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна в м. Каховці» З метою затвердження розрахуноку мінімальної вартості оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна в м. Каховці II квартал Відділ економіки та розвитку міста оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.