UKR
Середа 26 Червня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


21.06.2019

Керівництво Каховської філії ТОВ "АТ Каргіл" ставить до відома про те, що з 22.06.2019 по 26.06.2019 року включно, на олійно-екстракційному заводі будуть проводитися регламентні роботи по продувці та пропарці обладнання цеху екстракції.

Детальніше

13.06.2019

Постановою ЦВК від 31.05.2019 № 919 утворено окружну виборчу комісію з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів 21 липня 2019 року по одномандатному виборчому округу № 185 у складі 18 чоловік.

Детальніше

05.06.2019

Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради нагадує, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 року № 867 та постановою Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 року № 293 ціна на природний газ для побутових споживачів становить:
з 1 травня 2019 року - 8,27657 грн. за 1 куб.м.
з 1 червня 2019 року - 8,65664 грн. за 1 куб.м .

Детальніше

04.06.2019

07.06.2019 о 10.00 у залі засідань виконавчого комітету Каховської міської ради відбудеться засідання "круглого столу" за участю представників влади, депутатського корпусу та бізнесу з питань обговорення прийняття на території міста Каховки розмірів ставок місцевих податків та зборів на 2020 рік

Детальніше

02.05.2019

7 травня 2019 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні93
Вчора370
На цьому тижні852
Минулого тижня2237
У цьому місяці8095
Минулого місяця11813
За весь період598596
27.03.15

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік


КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

48 сесії VI скликання

 

28.11.2013 року м. Каховка 892/48

 

 

Про затвердження Плану діяльності

з підготовки проектів регуляторних

актів на 2014 рік

 

 

З метою реалізації правових та організаційних засад державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік (додається).

2. Відділу економіки та розвитку міста (Демяненко М.Ю.) забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті територіальної громади міста (kakhovka-rada.gov.ua.).

3. Відділам і управлінням Каховської міської ради при здйсненні державної регуляторної політики керуватись у межах та у спосіб, встанолений Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

4. Контроль за виконанням рішенням покласти на постійну депутатську комісію з питань економіки, промисловості, транспорту, торгівлі, зв’язку та підприємництва (М.В. Манзик).

 

Міський голова О.П. Карасевич

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення міської ради

28.11.2013 року № 892/48

 

ПЛАН

діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік

 

Назва проекту Мета прийняття Строк розроблення Розробник Примітка (спосіб оприлюднення)
1 2 3 4 5 6
1
  1.  
    1. Рішення міської ради «Про встановлення збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності в м. Каховці»

з метою забезпечення реалізації державної політики в податковій сфері, зокрема вимог Податкового Кодексу України спрямованих на поповнення дохідної частини місцевого бюджету для забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку І-ІІ квартал відділ економіки та розвитку міста проект буде оприлюднений на офіційному сайті територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
2 Рішення міської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Каховки» з метою забезпечення реалізації державної політики в податковій сфері, зокрема вимог Податкового Кодексу України спрямовану на поповнення дохідної частини місцевого бюджету для забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку ІІ-ІІІ квартал відділ економіки та розвитку міста проект буде оприлюднений на офіційному сайті територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
3
  1.  
    1. Рішення міської ради «Про встановлення ставки туристичного збору на території міста Каховки»

з метою забезпечення реалізації державної політики в податковій сфері, зокрема вимог Податкового Кодексу України спрямовану на поповнення дохідної частини місцевого бюджету для забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку І-ІІ квартал відділ економіки та розвитку міста проект буде оприлюднений на офіційному сайті територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
4 Рішення міської ради «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Каховки» з метою забезпечення законних прав та інтересів громадян щодо додержання тиші у громадських місцях на території міста, відвернення і зменшення шкідливого впливу шуму на здоров’я населення ІІ квартал відділ економіки та розвитку міста проект буде оприлюднений на офіційному сайті територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
5 Рішення міської ради «Про створення дозвільного центру» з метою приведення у відповідність до чинного законодавства нормативно-правовий акт місцевого рівня І-ІІ квартал центр надання адміністративних послуг проект буде оприлюднений на офіційному сайті територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
6 Рішення виконкому «Про затвердження цін на роботи та послуги, що виконуються архівним відділом на договірних засадах» з метою встановлення ціни на роботи та послуги, що виконуються архівним відділом на договірних засадах І квартал архівний відділ проект буде оприлюднений на офіційному сайті територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
7 Рішення міської ради “Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Каховки” з метою приведення у відповідність до чинного законодавства нормативно-правовий акт місцевого рівня ІІ квартал відділ містобудування та архітектури проект буде оприлюднений на офіційному сайті територіальної громади міста — kakhovka-rada.gov.ua.
8 Рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду об’єктів комунальної власності територіальної громади міста, Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду об’єктів комунальної власності територіальної громади міста та Положення про порядок і умови надання пільг щодо орендної плати орендарям майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади міста» з метою забезпечення підвищення ефективності використання комунального майна та плати за об’єкти комунальної власності ІІ квартал відділ контролю за використанням комунального майна та землі проект буде оприлюднений на офіційному сайті територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
9 Рішення міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в місті Каховці» з метою регулювання належного утримання та раціонального використання території міста, організацію упорядкування та охорону об’єктів благоустрою міста протягом року відділ міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла проект буде оприлюднений на офіційному сайті територіальної громади міста — kakhovka-rada.gov.ua.
10 Рішення міської ради «Про затвердження в новій редакції Положення про застосування спрощеної системи оподаткування, обліку, звітності та справляння єдиного податку на території м. Каховки» з метою забезпечення реалізації державної політики в податковій сфері, зокрема вимог Податкового Кодексу України спрямовану на поповнення дохідної частини місцевого бюджету для забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку І-ІІ квартал відділ економіки та розвитку міста проект буде оприлюднений на офіційному сайті територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
11 Рішення міської ради «Про порядок та умови відчуження об’єктів права комунальної власності міста (нерухомості)» з метою впорядкування питання відчуження об’єктів права комунальної власності міста (нерухомості) ІV квартал відділ контролю за використанням комунального майна та землі проект буде оприлюднений на офіційному сайті територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
12 Рішення міської ради “Про створення Центру надання адміністративних послуг” з метою приведення у відповідність до чинного законодавства нормативно-правовий акт місцевого рівня І-ІІ квартал центр надання адміністративних послуг проект буде оприлюднений на офіційному сайті територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.
13 Рішення міської ради “Про Порядок користування міською територією, компенсації за її користування при розміщенні тимчасових споруд, засобів пересувної мережі та торгівельних майнадчиків без встановлення тимчасових споруд в м. Каховка” з метою регулювання належного утримання та раціонального використання території міста, організацію, упорядкування та охорону об’єктів благоустрою міста І квартал відділ контролю за використанням комунального майна та землі проект буде оприлюднений на офіційному сайті територіальної громади міста — kakhovka-rada.gov.ua.
14 Про встановлення обмежень у реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів та пива на території м. Каховки з метою впорядкування торгівлі алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів та пива на території м. Каховки І-ІІ квартал відділ економіки та розвитку міста проект буде оприлюднений на офіційному сайті територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.