Розмір шрифта

Останні новини

ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ “УКРАЇНА ЄДИНА”

Спортивні новини

П'ятниця, 27 березня 2015 11:38

15 березня 2015 року на базі ЗОШ №3 та дитячого будинку інтернатного типу «Радість» в рамках заходу «Україна Єдина» відбувся міський турнір з міні-футболу серед дитячо-юнацьких самодіяльних (дворових) команд, присвячені памяті воїнам-землякам, які знаходяться в зоні АТО. Серед учасників - учні «групи ризику» загальноосвітніх навчальних закладів міста та вихованці закладу.

Читати далі: ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ “УКРАЇНА ЄДИНА”

 

Василь Росошик – бронзовий призер Чемпіонату України з футзалу серед ветеранів

Спортивні новини

П'ятниця, 27 березня 2015 10:40

Легенда каховського футболу, рекордсмен Книги рекордів Гіннесса Василь Лаврентійович Росошик у грудні минулого року відсвяткував свій 61-й рік народження, але не залишає активну спортивну діяльність з улюбленого виду спорту та працює інструктором з фізичної культури на міському спорткомбінаті «Олімпійський». І ось, у березні цього року, Василь Росошик став бронзовим призером Чемпіонату України з футзалу серед ветеранів (вікова категорія 55+) у складі новокаховської «Енергії».

Читати далі: Василь Росошик – бронзовий призер Чемпіонату України з футзалу серед ветеранів

 

Обласні змагання з шашок серед паралімпійців

Спортивні новини

Четвер, 26 березня 2015 13:07

20 березня 2015 року в м. Херсоні відбулась першість області з шашок серед спортсменів-інвалідів (нозології – зір, слух, УОРА). В змаганнях взяли учать 30 спортсменів з Нової Каховки, Каховки та Херсона.

Каховську філію регіонального центру «Інваспорт» в обласній першості представляли спортсмени-паралімпійці Лариса Вехова та Віктор Філенко. За підсумками змагань Лариса Вехова посіла ІІ місце серед жінок (нозологія УОРА), а Віктор Філенко став переможцем серед спортсменів з вадами слуху.

Вітаємо каховських паралімпійців з успіхом на обласних змаганнях!

 

Відкритий Чемпіонат Каховки з баскетболу

Спортивні новини

Четвер, 26 березня 2015 13:06

22 березня 2015 року в спортивному залі Каховського КЗ «ДЮСШ» стартував черговий відкритий Чемпіонат м. Каховки з баскетболу 2015 року серед чоловічих команд, присвячений 70-річчю Перемоги. Організатори змагань – відділ у справах молоді та спорту, відділ освіти та каховський КЗ «ДЮСШ»

Цього року першість розігрують пять баскетбольних колективів, які визначать найсильніших за коловою системою (кожний зіграє з кожним):

Читати далі: Відкритий Чемпіонат Каховки з баскетболу

 

ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ДБ «РАДІСТЬ»

Міські новини

Четвер, 26 березня 2015 11:33

Професіографічна екскурсія, як форма профорієнтаційної роботи, дає можливість молоді безпосередньо ознайомитись із професією в реальних умовах. Саме з цією метою 25 березня 2015 року Каховський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував та сприяв проведенню професіографічної екскурсії по Каховському міському палацу культури «Меліоратор» для дев’ятьох вихованців дитячого будинку інтернатного типу «Радість».

Читати далі: ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ДБ «РАДІСТЬ»

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL