Розмір шрифта

Останні новини

У КАХОВЦІ ВШАНУВАЛИ ЛЮДЕЙ СТАРШОГО ПОКОЛІННЯ

Міські новини

Четвер, 02 жовтня 2014 14:18

   alt 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 щорічно відзначає цей день.
    З нагоди відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана у приміщенні Каховської школи мистецтв було організовано святковий концерт. Юні вихованці школи мистецтв зустріли гостей українськими народними піснями, жартівливими поезіями та запальними танцями. Не обійшлося і без відомих пісень воєнних та повоєнних років, які виконав хор ветеранів “Каховські зорі”. Тож запрошені відчули себе не лише гостями на цьому святі, а й безпосередньо учасниками пісенного дійства. Зустріч пройшла у теплій атмосфері, а пісні, які виконав хор ветеранів, зібрали найгучніші овації присутніх.

Читати далі: У КАХОВЦІ ВШАНУВАЛИ ЛЮДЕЙ СТАРШОГО ПОКОЛІННЯ

 

ОЗДОРОВЧИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШЕНО

Міські новини

Четвер, 02 жовтня 2014 10:14

altЗ метою удосконалення організації повноцінного відпочинку, оздоровлення та дозвілля дітей під час канікул влітку 2014 року рішенням 52 сесії VI скликання Каховської міської ради від 30.01.2014 № 964/52 було затверджено міську Програму відпочинку та оздоровлення дітей на період 2014-2018 років. Розділом VII Програми передбачені умови фінансового забезпечення її виконання, згідно з якими кошти міського бюджету у сумі 409,387 тис. грн. у 2014 році були спрямовані на проведення заходів з відпочинку і оздоровлення дітей пільгових категорій міста Каховки.             

Читати далі: ОЗДОРОВЧИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШЕНО

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІДПОВІВ НА ЗАПИТАННЯ ЖУРНАЛІСТІВ

Міські новини

Середа, 01 жовтня 2014 15:41

     30 вересня відбулася прес-конференція міського голови Олександра Карасевича для журналістів місцевих засобів масової інформації.  Міський голова протягом години спілкувався з пресою, відповідаючи на запитання журналістів.  Підводячи підсумок святкуванню Дня міста, О.Карасевич  позитивно оцінив роботу міських служб в  підготовці свята і підкреслив, що активна участь трудових колективів підприємств, окремих мешканців, молоді  була ще одним "плюсом" в розвиток іміджу міста. Міський голова  подякував  журналістам за активне висвітлення святкових заходів в ЗМІ.  У цей складний для нашої країни час кожна знаменна дата — це можливість продемонструвати згуртованість і патріотизм. У цьому контексті День міста стає, напевно, одним з найважливіших. Адже це не просто свято, а традиція, навіть потреба кожного каховчанина згадати про героїчну славу легендарної Каховки, яку ми любимо незалежно від того, які часи — кращі або складні — вона переживає.

Читати далі: МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІДПОВІВ НА ЗАПИТАННЯ ЖУРНАЛІСТІВ

 

ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

Міські новини

Середа, 01 жовтня 2014 08:09

alt30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей. Днем заснування свята є 30 вересня 2009 року.
В День усиновлення в Україні прийнято дякувати від імені всього суспільства усиновителям, співробітникам дитячих будинків та комісій з усиновлення. День усиновлення на Україні є ще одним важелем захисту прав дітей, які позбавлені батьківської опіки.
 Кожна дитина потребує ласку, любов, яку може дати їй тільки сім'я. родина.  Працівники служби у справах дітей та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді часто стають свідками фактів, коли сім'ї розпадаються, а дітей беруть на облік, як дітей ,залишених батьківського піклування. Відрадно коли на шляху цих дітей зустрічаються небайдужі люди. Одні приймуть дитину до своєї сім'ї, інші нададуть фахову консультацію, допоможуть дитині знайти прийомних батьків.

Читати далі: ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

 

ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ НА ПРИЗИ І.Г.ШВЕДА

Спортивні новини

Понеділок, 29 вересня 2014 14:51

26 вересня 2014 року в місті Каховка на стадіоні «Олімпійський»  відбувся обласний турнір з футболу сезону 2014/2015 років серед команд юнаків 2003/2004 років народження на призи І.Г.Шведа.
Іван Григорович Швед, на честь якого проводився обласний турнір, один з кращих футболістів Новотроїцького району за всю його історію, протягом 30 років працював інструктором ДСТ та КПФСТ «Колос», багато років був тренером та головним тренером команди «Таврія» Новотроїцьке, вніс вагомий вклад у розвиток сільського спорту, зокрема футболу, в районі і області. 21 січня 2014 року йому виповнилося 70 років.

Читати далі: ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ НА ПРИЗИ І.Г.ШВЕДА

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL