Розмір шрифта

Останні новини

ВОЛОНТЕР — НЕ ПРОФЕСІЯ, А СПОСІБ ЖИТТЯ

Міські новини

Понеділок, 22 грудня 2014 09:44

Волонтерська діяльність завжди була способом підтримки, піклування, надання допомоги членам громади; взаємодії між людьми для спільного вироблення нових шляхів вирішення проблем, які виникають. Це створює можливості для навчання та розвитку впродовж життя кожної людини.

Каховка відома своїм активним волонтерським рухом, адже громадські організації міста працюють на добровільних засадах та в жодній з них члени організації не отримують заробітну платню за свою діяльність.

Читати далі: ВОЛОНТЕР — НЕ ПРОФЕСІЯ, А СПОСІБ ЖИТТЯ

 

ЧЕМПІОНАТ м. КАХОВКИ З ФУТЗАЛУ 2014/2015

Спортивні новини

Понеділок, 22 грудня 2014 08:23

Минулої неділі в Чемпіонаті м. Каховки з футзалу 2014/2015 були зіграні два тури у Вищій та Першій лігах. Наводимо їх результати:

Читати далі: ЧЕМПІОНАТ м. КАХОВКИ З ФУТЗАЛУ 2014/2015

 

ВІДКРИЙ СВОЄ СЕРЦЕ НАЗУСТРІЧ ІНШИМ

Міські новини

П'ятниця, 19 грудня 2014 16:12

 День Святого Миколая — свято з особливим шармом. За легендою, Миколай був покровителем не тільки дітей, а й мандрівників. Та мало кому відомо, що в цьому святі прихована історія життя людини, яка жила у другій половині третього сторіччя. Він прославився своєю добротою, чуйністю і допомогою нужденним.

Читати далі: ВІДКРИЙ СВОЄ СЕРЦЕ НАЗУСТРІЧ ІНШИМ

 

ПОСПІШАЙТЕ РОБИТИ ДОБРО

Міські новини

П'ятниця, 19 грудня 2014 09:20

    Справжня благодійність від душі завжди була в ціні. Звісно, мається на увазі не матеріальній, а моральній. Благодійність – це певна традиція. Вона існувала в українському суспільстві із давніх часів, адже благодійниками були і давньоруські князі, і гетьмани, і каховчани Овсянико-Куликовські та Панкеєви. То ж сьогодні мешканці міста продовжують традицію благодійництва, яка навіки вкорінилась у Каховці, наших думках та серцях.

    Можливостей допомогти багато - було б бажання. Великий вклад в нелегку справу щоденної допомоги нужденним вносить Благодійний фонд “Лепта” на чолі з подружжям Світланою та Ігорем Бжезицькими. Саме навколо них об'єдналися люди, небайдужі до долі інших та ладні, незважаючи на всі складнощі сьогоднішнього часу, простягнути руку підтримки та відкрити своє серце тим, хто потребує допомоги.

Читати далі: ПОСПІШАЙТЕ РОБИТИ ДОБРО

   

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL