Розмір шрифта

Останні новини

СПОРТИВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ»

Спортивні новини

Понеділок, 20 жовтня 2014 11:59

З нагоди відзначення Дня Українського козацтва в м. Каховці 11 жовтня 2014 року на спортивному комбінаті «Олімпійський» вже вдруге відбувся відкритий міський спортивний фестиваль «Козацькі розваги». Фестиваль проводився за ініціативи Каховського козачого товариства відділами міської ради у справах молоді та спорту, освіти, а підтримав його кандидат в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 185 Зікранець Олександр. Цього року серед учасників фестивалю команди, які представляли козацькі курені - команда «Мандрівник» (СЗОШ № 2), команда «Джура» (ЗОШ № 4) та команда «Скіф» (гімназія) – всього близько півсотні чоловік.

Читати далі: СПОРТИВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ»

 

КУБОК КАХОВКИ З ФУТБОЛУ 8х8 2014 РОКУ

Спортивні новини

Понеділок, 20 жовтня 2014 11:53

12 жовтня 2014 року на спорткомбінаті «Олімпійський» матчами першого туру попереднього групового етапу розпочався черговий розіграш відкритого Кубку м. Каховки з футболу 8х8 серед аматорських команд сезону 2014 року. Змагання організовані відділом у справах молоді та спорту спільно з футбольною громадськістю міста, а усі матчі проходитимуть на футбольному полі с/к «Олімпійський».

Читати далі: КУБОК КАХОВКИ З ФУТБОЛУ 8х8 2014 РОКУ

 

НА ПОКРОВУ ДО ПРИКОРДОННИКІВ

Міські новини

Середа, 15 жовтня 2014 13:39

  alt 14 жовтня на свято Покрови Пречистої Богородиці відбулась поїздка каховських волонтерів до прикордонників, які розмістилися на Чонгарі. Основна ціль - поздоровити захисників південних рубежів зі святом Покрови та Днем Українського козацтва, адже козаки в свій час теж захищали кордони українських земель.
    Поїздці передувала традиційна благодійна робота трудового колективу ТОВ “Тройка” (мінеральна вода “Каховка”), які зібрали кошти в сумі 17 тис. грн. Хотілось би відзначити, що шефська допомога Збройним Силам України є вже традицією даного колективу. В свій час колектив надавав шефську допомогу морякам ракетного катеру “Каховка”, а протягом 2014 року -  військовим підрозділам Збройних Сил та прикордонникам, які дислокуються не тільки на території Херсонської області, а й в зоні АТО.

Читати далі: НА ПОКРОВУ ДО ПРИКОРДОННИКІВ

 

ЗУСТРІЧ З ГРОМАДЯНАМИ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Міські новини

Середа, 15 жовтня 2014 10:03

  14 жовтня у малому залі МПК “Меліоратор” відбулася зустріч міського голови Олександра Карасевича та першого заступника міського голови Павла Пуляєва з пільговою категорією громадян. Основною темою зустрічі було встановлення автономного опалення та пільги на нього. Зустріч тривала більше однієї години. На усі запитання були надані вичерпні відповіді.

Читати далі: ЗУСТРІЧ З ГРОМАДЯНАМИ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

 

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ПО-КАХОВСЬКИ

Міські новини

Середа, 15 жовтня 2014 09:49

    alt14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День Українського козацтва. Це свято встановлене Указом Президента № 966/99 від 07 серпня 1999 року.
    З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Запорожці, зокрема, мали на Січі церкву на честь Покрова Пресвятої Богородиці з іконою її Покрова. Окрім того, на свято Покрови в Україні відбувалася Велика рада, що обирала гетьмана, визначала, як козацтву жити далі.

Читати далі: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ПО-КАХОВСЬКИ

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL