Розмір шрифта

Останні новини

 

Вітаємо Наталію Жукову з бронзовим успіхом на Всесвітній шаховій олімпіаді 2014

Спортивні новини

Понеділок, 18 серпня 2014 15:34

   altЗа інформацією Мінмолодьспорту України 15 серпня 2014 року до столиці прибула збірна України з шахів, яка брала участь у Всесвітній шаховій олімпіаді у Тромсе (Норвегія). В аеропорту «Бориспіль»  спортсменів урочисто зустрічали заступник Міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна, представники Федерації шахів України, журналісти.

Читати далі: Вітаємо Наталію Жукову з бронзовим успіхом на Всесвітній шаховій олімпіаді 2014

   

Державотворення України з архівних джерел

Міські новини

Середа, 13 серпня 2014 15:17

   alt Чим більше працюєш з архівними документами, тим більш усвідомлюєш правоту вислову: «Немає архівів, немає історії». Архівні джерела розкривають перед нами шляхи становлення української держави з далекого 1918 року.  Напередодні святкування 23-ї річниці незалежності України архівні установи підготували добірки документів, які повідомляють про нелегкий тернистий шлях країни.

Читати далі: Державотворення України з архівних джерел

 

НАВЧАННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ПРИБУЛИ З ТЕРИТОРІЇ ПРОВЕДЕННЯ АТО

Міські новини

Середа, 06 серпня 2014 13:37

  altШановні громадяни України, які прибули до м. Каховки з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та зони проведення  антитерористичної операції!
    У відповідності до законодавства України про освіту, діти віком від 3 до 18 років мають бути охоплені дошкільною, загальною середньою та позашкільною освітою.

Читати далі: НАВЧАННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ПРИБУЛИ З ТЕРИТОРІЇ ПРОВЕДЕННЯ АТО

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL