Розмір шрифта

Останні новини

СЬОГОДНІ УКРАЇНА ВШАНОВУЄ ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ КРУТ

Міські новини

Четвер, 29 січня 2015 10:15

29 січня Україна вшановує пам'ять героїв Крут. У цей день у 1918 році на залізничній станції біля села Крути біля 300 київських студентів, захищаючи підступи до Києва, вступили в нерівний бій з 4-тисячною армією більшовиків під командуванням Михайла Муравйова. Бій тривав близько 5 годин, але українці змушені були відступили. Точна кількість загиблих офіційно ніде не зафіксована. Відомі імена тільки 27 студентів, які були взяті в полон і розстріляні. Їх тіла урочисто перепоховали на Аскольдовій могилі в Києві. Український поет Павло Тичина присвятив героїчному вчинку студентів вірш "Пам'яті тридцяти":

Читати далі: СЬОГОДНІ УКРАЇНА ВШАНОВУЄ ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ КРУТ

 

ЗАПАЛИМО СВІЧКИ В ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Міські новини

Вівторок, 27 січня 2015 16:20

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту відзначається 27 січня. Цей день встановлено Генеральною Асамблеєю ООН 1 листопада 2005 (відповідно до резолюції № 60/7). Дата 27 січня була обрана тому, що в цей день війська 1-го Українського фронту звільнили в'язнів концентраційного табору Освенцим (територія нинішньої Польщі). У багатьох країнах світу є меморіали та музеї, присвячені пам'яті жертв геноциду.

Читати далі: ЗАПАЛИМО СВІЧКИ В ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

 

КАХОВЧАНИ НЕ ПРОХОДЯТЬ ОСТОРОНЬ ЧУЖОЇ БІДИ

Міські новини

Вівторок, 27 січня 2015 16:10

На обліку у відділі у справах дітей Каховської міської ради зараз перебуває підліток, який є сиротою - Дмитро Табенський. Декілька тижнів тому Дмитро переїхав до Каховки із м. Стаханова Луганської області. Рятуючись від бойових дій та постійних обстрілів, не маючи батьків та підтримки дорослих, дитина змушена була тікати без документів, теплого одягу та особистих речей.

Читати далі: КАХОВЧАНИ НЕ ПРОХОДЯТЬ ОСТОРОНЬ ЧУЖОЇ БІДИ

 

ЧЕМПІОНАТ м. КАХОВКИ З ФУТЗАЛУ 2014/2015

Спортивні новини

Вівторок, 27 січня 2015 16:05

Минулого тижня відбулись матчі 11 та 12 турів Чемпіонату м. Каховки з футзалу сезону 2014/2015. Результати зіграних матчів:

 

Читати далі: ЧЕМПІОНАТ м. КАХОВКИ З ФУТЗАЛУ 2014/2015

 

У КАХОВЦІ ПРОЙШОВ МІТИНГ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Міські новини

Четвер, 22 січня 2015 14:02

Однією з найважливіших дат поряд із Днем проголошення Акту про Незалежність Української держави і Днем Конституції України вважається 22 січня. Саме цього дня у 1919 році відбулося возз'єднання Української та Західноукраїнської Народних Республік. 96 років тому біля пам’ятника гетьману Хмельницькому у Києві у присутності десятків тисяч людей лідери Української Народної Республіки і делегація Західноукраїнської Народної Республіки заявили про свій намір побудувати єдину соборну Українську державу. Сьогодні ми з державницькою гідністю маємо пам’ятати усіх, хто формував концепцію державності, соборності та свободи.

Читати далі: У КАХОВЦІ ПРОЙШОВ МІТИНГ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL