Розмір шрифта

Останні новини

У КАХОВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Міські новини

П'ятниця, 21 листопада 2014 14:47

    altВідповідно до Указу Президента України П.Порошенка, 21 листопада цього року визначено як День Гідності та Свободи. 21 листопада у центрі міста біля будівлі СЗОШ № 2 відбулася урочиста церемонія покладання квітів до мемориальної дошки на честь загиблого Олега Ліфінцева. У церемонії взяли участь представники влади та громадськості. Присутні вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання, запалили свічки пам'яті. Зі словами пошани до загиблих за свободу та незалежність України та закликом завжди пам'ятати про те, що ми, українці, одна єдина родина, звернувся до присутніх секретар Каховської міської ради

Читати далі: У КАХОВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

 

ШЕФСЬКА ПІДТРИМКА КАХОВЧАНАМИ УКРАЇНСЬКИХ ПРИКОРДОННИКІВ

Міські новини

Четвер, 20 листопада 2014 13:46

    18 листопада 2014 року перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради П.М.Пуляєв та начальник Херсонського прикордонного загону, полковник Д.В.Ліщинський підписали План шефства Каховської міської ради Херсонської області над підрозділами охорони кордону Херсонського прикордонного загону (військовою частина 2161, відділ прикордонної служби “Червоний Чабан”) на 2015 рік.

Читати далі: ШЕФСЬКА ПІДТРИМКА КАХОВЧАНАМИ УКРАЇНСЬКИХ ПРИКОРДОННИКІВ

 

МИ — РІЗНІ, МИ — РІВНІ

Міські новини

Вівторок, 18 листопада 2014 14:10

   У дні толерантності ще раз хочеться нагадати, що восени цього року на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 пройшла виставка для молоді під назвою «Разом». Виставка дала можливість учням та гостям закладу не лише ознайомитися з її матеріалами, але і розповісти жителям міста, що Україна – держава, на території якої молоді люди різних національностей (вірмени, греки, росіяни, болгари, кримські татари тощо) довгі роки співіснують в злагоді, мають спільні вподобання, інтереси, захоплення.

Читати далі: МИ — РІЗНІ, МИ — РІВНІ

 

ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Міські новини

Вівторок, 18 листопада 2014 11:02

Міжнародний день толерантності — відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього. Декларація принципів терпимості звертається до держав, які мають гарантувати створення справедливого законодавства, дотримання правопорядку, судово-процесуальних та адміністративних норм.

Читати далі: ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

 

КАХОВСЬКА МОЛОДЬ ВІДЗНАЧИЛА СВІЙ ДЕНЬ

Міські новини

Понеділок, 17 листопада 2014 14:51

  alt Вже традиційно на День Молоді та День Студента у Каховці відбуваються різноманітні заходи. Так, напередодні Дня Студента, 14 листопада, у МПК “Меліоратор” відбулося І змагання учнівських команд за шкільний кубок КВН. Взяли участь у заході три команди загальноосвітніх закладів міста: “Позвони мне” (ЗОШ № 5), “Неужердимые” (ЗОШ № 3), “Ушли в отрыв” (ЗОШ № 1). Запальний ведучий Олександр Мошенський, влучні жарти команд, дружня атмосфера підтримки в залі — все це подарувало присутнім незабутні враження. У напруженій боротьбі І місце та кубок виборола команда ЗОШ № 5 “Позвони мне” (керівник — Ольга Стратулат). Команди отримали призи від спонсорів, а усі гроші від продажу білетів вирішили віддати на підтримку української армії.

Читати далі: КАХОВСЬКА МОЛОДЬ ВІДЗНАЧИЛА СВІЙ ДЕНЬ

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL