Розмір шрифта

Останні новини

ЗАКУПІВЛІ БЕЗ КОРУПЦІЇ

Міські новини

Вівторок, 29 липня 2014 14:33

altТелефон довіри Держфінінспекції в Херсоні – 26 36 28

Кожен шостий економічний злочин, який викривається в Україні, пов’язаний із зазіханнями на кошти державного або місцевих бюджетів.

Важливою ланкою у процесі запровадження конкурентних процедур під час закупівель є система фінансового контролю та взаємодії правоохоронних та контролюючих органів.

До найбільш розповсюджених порушень у сфері державних закупівель, яких припускаються розпорядники державних коштів, належать такі:

Читати далі: ЗАКУПІВЛІ БЕЗ КОРУПЦІЇ

 

Третя хвиля часткової мобілізації

Офіційні новини

Вівторок, 29 липня 2014 10:19

21 липня 2014 року Президент України підписав Указ «Про часткову мобілізацію», який на наступний день був затверджений Верховною Радою України.

Читати далі: Третя хвиля часткової мобілізації

 

«ТАЧАНКА» ОБ`ЄДНУЄ!

Міські новини

Понеділок, 28 липня 2014 09:44

alt433 байкери з десяти областей України (Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Київська, Харківська та АР Крим) та з-за кордону (Молдова, Польща, Франція) у спекотні липневі дні приїхали підтримати VІІІ мотофестиваль «Тачанка» у Каховці. Та й справді, VІІІ мотофестиваль, організований за підтримки ГО «Спілка молодих підприємців Каховки» та «Ділова Каховщина», зібрав з 25 по 27 липня більше 5 тисяч своїх прихильників: байкерів, музикантів, просто глядачів з усіх регіонів нашої країни та з-за кордону.

Читати далі: «ТАЧАНКА» ОБ`ЄДНУЄ!

 

Зниження показника захворюваності на туберкульоз

Офіційні новини

Понеділок, 28 липня 2014 09:27

Впродовж І півріччя 2014 року на Херсонщині зберігається подальша позитивна тенденція зниження показника захворюваності на туберкульоз. 24 липня 2014 року в Департаменті охорони здоров’я відбулась прес-конференція на тему: «Ефективність виконання обласної цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 20 лютого 2013 року № 679». У заході прийняли участь заступник начальника управління з організації медичної допомоги населенню - начальник відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА Андрій Пасіка, головний лікар Херсонського обласного протитуберкульозного диспансеру Володимир Бурятинський, головний позаштатний фтизіатр Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністраціїї Галина Коваль, головний лікар Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини Юрій Ромаскевич.

Читати далі: Зниження показника захворюваності на туберкульоз

 

У Херсоні нова методика лікування

Офіційні новини

Понеділок, 28 липня 2014 09:26

Нейрохірурги Херсонської обласної клінічної лікарні опанували нову методику лікування. На початку липня 2014 року у нейрохірургічному відділенні Херсонської обласної клінічної лікарні вперше виконали кифопластику - малоінвазивну процедуру із введенням у порожнину тіла зламаного внаслідок остеопорозу хребця особливого цементуючого матеріалу. У хворої, якій було здійснено цю операцію, внаслідок остеопорозу, тобто зниження щільності кісткової тканини, при мінімальній травмі розвинувся перелом другого поперекового хребця 2-3 ступеня. При цьому відзначався стійкий больовий синдром. Тіло зламаного хребця було значно знижено по висоті, що негативно впливало на всю форму хребетного стовпа. Була явна загроза формування горба в місці перелому.

Читати далі: У Херсоні нова методика лікування

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL