Розмір шрифта

Останні новини

МОЛОДЬ ОТРИМАЛА НАВИЧКИ З НАПИСАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

Міські новини

Понеділок, 24 листопада 2014 13:33

    alt22 листопада 2014 року на базі міськвиконкому за організаційної підтримки відділу у справах молоді та спорту відбувся семінар-тренінг “Від малих проектів до місцевої соціальної політики”, який відбувся в рамках міських заходів до Всесвітнього дня молоді та Міжнародного дня студентів. В семінарі взяло участь 18 активістів молодіжного руху міста. Метою тренінгу було ознайомити учасників з особливостями розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій.

Читати далі: МОЛОДЬ ОТРИМАЛА НАВИЧКИ З НАПИСАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

 

Я НАВЧАЮСЬ ЖИТТЮ ВІД ТЕБЕ

Міські новини

Понеділок, 24 листопада 2014 13:12

alt З 25 листопада стартує щорічна міжнародна акція 16 днів проти насильства, яка продовжиться до 10 грудня. В Україні дана програма почала діяти ще в дев'яностих роках минулого століття. Головна мета - залучити до цієї проблеми увагу громадськості.
 На жаль, тисячі українських дітей щодня страждають від жорстокого поводження дорослих. Більшість батьків замислюються, чи правильно вони себе поводять з дитиною. Звичайно, немає ідеальних батьків. Усі вони мають труднощі і іноді не впевнені, що добре виховують своїх дітей. Однією з проблем, яка найбільше турбує батьків - це питання поведінки: що потрібно зробити, щоб діти поводилися добре, при цьому не підвищуючи на них голос і  тим більш не бити? Скористайтеся нашими порадами:

Читати далі: Я НАВЧАЮСЬ ЖИТТЮ ВІД ТЕБЕ

 

ЗАСВІТИ СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ У СВОЄМУ СЕРЦІ

Міські новини

Понеділок, 24 листопада 2014 08:55

   altІсторія органічно пов'язана з пам'яттю, яка долає невпинний час, долає забуття. В цьому непересічна культурна значимість пам'яті. Безпам'ятство — це невдячність перед минулим і безвідповідальність перед майбутнім. Щоб не помилятися в майбутньому, ми повинні пам'ятати про свої помилки в минулому.

Читати далі: ЗАСВІТИ СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ У СВОЄМУ СЕРЦІ

 

У КАХОВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Міські новини

П'ятниця, 21 листопада 2014 14:47

    altВідповідно до Указу Президента України П.Порошенка, 21 листопада цього року визначено як День Гідності та Свободи. 21 листопада у центрі міста біля будівлі СЗОШ № 2 відбулася урочиста церемонія покладання квітів до мемориальної дошки на честь загиблого Олега Ліфінцева. У церемонії взяли участь представники влади та громадськості. Присутні вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання, запалили свічки пам'яті. Зі словами пошани до загиблих за свободу та незалежність України та закликом завжди пам'ятати про те, що ми, українці, одна єдина родина, звернувся до присутніх секретар Каховської міської ради

Читати далі: У КАХОВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

 

ШЕФСЬКА ПІДТРИМКА КАХОВЧАНАМИ УКРАЇНСЬКИХ ПРИКОРДОННИКІВ

Міські новини

Четвер, 20 листопада 2014 13:46

    18 листопада 2014 року перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради П.М.Пуляєв та начальник Херсонського прикордонного загону, полковник Д.В.Ліщинський підписали План шефства Каховської міської ради Херсонської області над підрозділами охорони кордону Херсонського прикордонного загону (військовою частина 2161, відділ прикордонної служби “Червоний Чабан”) на 2015 рік.

Читати далі: ШЕФСЬКА ПІДТРИМКА КАХОВЧАНАМИ УКРАЇНСЬКИХ ПРИКОРДОННИКІВ

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL