Розмір шрифта

Останні новини

КАХОВСЬКА МОЛОДЬ — КОНФЛІКТАМ “НІ”!

Міські новини

Понеділок, 21 липня 2014 10:50

У зв'язку з нинішнім становищем країни і кожного з її мешканців, в Україні та і у нашому місті все частіше зустрічаються конфліктні ситуації з цього приводу серед людей будь-якого віку, а особливо молоді. Стосовно цього та багатьох інших питань 19-20 липня 2014 року у приміщені Каховського міськвиконкому в рамках проекту “Просвітницька Ініціатива для молоді: Схід - Захід “за” не насилля, “за” порозуміння” відбувся регіональний семінар-тренінг “Зроби крок на зустріч”, організатором якого виступив Фонд прав людини. Метою нової програми Фонду постало попередження та вирішення конфліктів серед молоді та

Читати далі: КАХОВСЬКА МОЛОДЬ — КОНФЛІКТАМ “НІ”!

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗУСТРІВСЯ З КОМАНДИРОМ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

Міські новини

Понеділок, 21 липня 2014 10:19

alt17 липня 2014 року в приміщені Каховського міськвиконкому відбулась зустріч міського голови Олександра Карасевича з командиром відділу прикордонної служби “Червоний чабан” майором Юрієм Безкостюком. В зустрічі взяли участь також начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков та директор КВУ „Каховський водоканал” Валерій Коняєв. Під час зустрічі обговорювались питання щодо надання шефської допомоги прикордонникам, вчасності у вирішенні питання стосовно встановлення опалення у приміщені де проживають прикордонники (потрібно на його встановлення 150 тис. грн.).

Читати далі: МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗУСТРІВСЯ З КОМАНДИРОМ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

 

Угода про асоціацію – європейське майбутнє для України

Офіційні новини

Середа, 16 липня 2014 14:54

Про європейську інтеграцію говорили дуже багато. Цю привабливу для суспільства ідею використовували у політичній риториці майже всі головні політичні сили. У зв’язку цим, можливо, багато громадян сприймали євроінтеграцію як суто політичний процес, предмет міжнародних переговорів, справу президентів та прем’єрів. Проте реальна, а не декларативна європейська інтеграція насамперед стосується внутрішнього розвитку країни, покращення життя пересічної людини. Євроінтеграція – це коли економіка працює на благо всього суспільства, а не на окремих наділених владою осіб чи близьких до них корпорацій; коли всі рівні перед законом незалежно від посади і майнового стану; коли держава дбає за довкілля і пильно стежить за якістю харчів; бюджетні витрати здійснюються якомога ощадливіше та в інтересах суспільства. Це гарні дороги, безпечні вулиці, якісна вода з крану в квартирі. Звичайно, це також чесні вибори, свобода зібрань та мітингів, опозиційної діяльності, боротьба з корупцією.

Читати далі: Угода про асоціацію – європейське майбутнє для України

 

ЯК КОЗАКИ ШУКАЛИ ЗИМІВНИК П.КАЛНИШЕВСЬКОГО

Міські новини

Середа, 16 липня 2014 12:28

altГрупа активістів-пошуковців, серед яких Микола Огданець, Сергій Трубін та Артем Шевченко, вирішила відправитись у мандри в пошуках зимівника Петра Калнишевського. Відправною точкою пошуків стала книга відомого українського історика Наталії Полонської-Василенко про запорізьких козаків. В ній вона багато уваги приділяє останньому кошовому отаману січі Запорозької Петру Калнишевському, описує і його зимівники, в тому числі найбільший – «…в місці впадіння балки Водяної в річку Кам’янку, в 50-ти верстах від січі (Підпільненської)…». А чи не та це річка Камянка на якій була Камянська Січ на початку XVIII-го століття? Робота з картами довела правильність здогадки: дійсно на картах позаминулого століття пошуковці знайшли балку Водяну, яка впадає в Кам’янку і приблизна відстань від останньої запорозької січі відповідає вказаній Полонською-Василенко.

Читати далі: ЯК КОЗАКИ ШУКАЛИ ЗИМІВНИК П.КАЛНИШЕВСЬКОГО

 

МОЛОДЬ “ЗА” ФЛЕШ-МОБИ

Міські новини

Середа, 16 липня 2014 10:16

altКажуть, зими будуть все холодніше й холодніше, а літо - все гарячіше і гарячіше... Втім, ми вже випробували це на власному досвіді. У зв'язку з цим, 15 липня всі, хто знаходився на площі Трудової Слави о півдні, могли стати свідками і навіть учасниками літнього флеш-мобу, котрий проводиться вже 3-й рік поспіль. Молодь залюбки веселилася, згадуючи дитинство та гру “Войнушка”. Цей раз став 7-м і кількість “бійців” перевищувала 30 чоловік. Усміхнені хлопці та дівчата поливали одне одного з водяних

Читати далі: МОЛОДЬ “ЗА” ФЛЕШ-МОБИ

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL